вул. Гарматна, 38 (044) 384-21-81

Опис житлового комплексу

ЖК «Козацький» — сучасний цегляний будинок змінної поверховості: 16-18 поверхів, з вбудованими нежитловими приміщеннями, який розташувався на вулиці Гарматна 38, на перетині вулиці Борщагівська і проспекту Космонавта Комарова.

Піклуючись про комфорт майбутніх покупців квартир ЖК «Козацький», ми продумали до найменших подробиць всі нюанси не тільки планувань і метражів квартир комплексу, що безумовно важливо, але врахували і всі інші деталі, необхідні для повноцінного життя в сучасному мегаполісі.

На території комплексу будуть обладнані:
— Офісні приміщення, в яких розмістяться відділення банку, салон краси, аптека і магазин, невеликий спортивний клуб;
— Сучасний ігровий майданчик для Ваших дітей;
— Комфортні зони відпочинку з зручними лавками;
— Паркінг для мешканців комплексу.

Варто відзначити також, що крім внутрішньої інфраструктури, та прилеглих установ та організацій, ЖК «Козацький» зручно розташувався щодо загальної інфраструктури міста Києва: якщо Ви скористаєтеся міським транспортом, то всього за 10 хвилин зможете дістатися до метро «Політехнічний інститут» або метро «Шулявська».

Крім цього, близькість об’єктів соціально-культурного призначення, а саме загальноосвітніх шкіл, дитячих садів, центрів раннього розвитку дітей, фітнес клубів, кінотеатрів, відділень банків, супермаркетів зробить зручним і комфортним проживання сімей, що мають дітей. Вам не доведеться витрачати багато часу для повсякденних справ — практично все необхідне буде поруч. Також тут знаходяться престижні ВНЗ — Національний Авіаційний Університет і Політехнічний інститут. Поруч розташований торгово-розважальний комплекс «Більшовик», де ви зможете не тільки придбати все необхідне для себе і сім’ї і скористатися широким спектром послуг, але й цікаво провести вихідні.

Ми запрошуємо всіх бажаючих придбати нове комфортне житло і приєднатися до майбутніх жителів новобудови «Козацький».

Початок робіт:
1 будинок — III квартал 2013 року.
2 будинок — IV квартал 2014 року.
Закінчення робіт:
1 будинок — введено в експлуатацію.
2 будинок (І, ІІ, ІІІ, IV, V секції) — ІI квартал 2018 року.