вул. Гарматна, 38 (044) 384-21-81

Інфраструткура

Варто звернути увагу майбутніх інвесторів на зовнішню інфраструктуру комплексу. Для сімей, у яких є діти школярі, при виборі для покупки нового житла важливим є наявність поруч з будинком школи. Це економить і час батьків і дає додатковий пріоритет школяреві. Біля ЖК «Козацький» на вулиці Комарова, 32, знаходиться Загальноосвітня школа № 26, а на вулиці Василенка, 10 — школа № 46. В окрузі є й інші навчальні заклади, Ви завжди зможете вибрати максимально відповідне для Вашого школяра. Якщо у Вашій родині є дошкільнята, то у вас не буде проблем з вибором дитячого саду, так як в окрузі є вибір і дошкільних дитячих установ як державних, так і сучасних приватних, які задовольняють запитам найвимогливіших батьків.

Активно провести час з друзями, наприклад, катаючись на велосипеді або роликах, Ви зможете у парку «Орлятко». Якщо активному відпочинку Ви віддаєте перевагу спокійній розмові з другом, або прогулянку в тіні дерев, то й Вам у парку, після робочого дня буде комфортно.

Цей район славиться своїми скверами і парками. У пішій прогулянці розташувався красивий парк «Відрадний». Тут же знаходиться національний музей архітектури та побуту «Мамаєва Слобода», де Ви зможете повноцінно відпочити прогулюючись тінистими доріжками парку або провівши час з вудкою біля озера. На території району розташувалися музичні та художні школи, театри, кінотеатри, Палац творчості дітей та інші культурні установи. Тому майбутні власники квартир у ЖК «Козацький» матимуть можливість цікаво і з користю провести свій вільний час, при цьому не виїжджаючи у віддалені місця. Для любителів активного шопінгу поруч Торгівельний центр «Більшовик» де є найрізноманітніші розваги не тільки для дорослих, а й для маленьких його відвідувачів. Для дорослих тут розмістилися кафе, ресторани, боулінг, кінотеатр, льодовий каток. Для маленьких відвідувачів тут є кафе з дитячою кухнею, ігрові зони для найменших і зони для дітей старшого віку.

Недалеко від метро Шулявка є ще кілька нових великих торгових центрів, магазини побутової техніки та інші підприємства торгівлі для задоволення найрізноманітніших.

Внутрішня інфраструктура комплексу буде розміщена на перших поверхах будинків. Тут планується відкриття супермаркету, аптеки, салону краси, відділення банку, невеликого спортивного клубу.