вул. Гарматна, 38 (044) 384-21-81

Архітектурні ососбливості

ЖК «Козацький» представлятиме собою будинок змінної поверховості (16-18 поверхів). У будівництві комплексу будуть застосовані буро-ін’єкційні 16 метрові палі, які на сьогоднішній день є найсучаснішими в технології будівництва фундаментів будинків і легко застосовуються при будівництві нових споруд при цьому, не порушуючи конструкції поруч розташованих будинків.

Ми будуємо житло високої якості та обираємо системи теплоізоляції Бауміт в комбінації з полістіролом для утеплення ЖК «Козацький», що забезпечує затишок у приміщенні, комфортну атмосферу в будь-яку пору року, економію енергії на все життя, відсутність містків холоду, захист від цвілі, плісняви, грибків та охорону навколишнього середовища за рахунок зниження викидів CO2. Бауміт – європейський лідер з теплоізоляції фасадів. Всі компоненти цих комплексних систем рішення для утеплення узгоджені за технічними характеристиками та відповідають українським та європейським технічним нормам  ETAG 004.

На палі будуть встановлені залізобетонні плити товщиною 1,2 метри, що збільшить міцність всієї конструкції будівлі.
Будівлі комплексу зводяться з керамічної цегли, стіни завтовшки від 640 до 510 мм, з утепленням із зовнішнього боку будинку, і поліпшеною штукатуркою.
Міжквартирні перегородки будуть виконані з цегли 250мм;
Міжкімнатні перегородки — керамзитобетонні блоки 80мм;
Висота типового поверху будівлі — в чистому вигляді від підлоги до стелі 2,7 м

Для підвищення енергоефективності систем опалення ми використовуємо обладнання світового лідера — компанії Danfoss. На кожному стояку встановлені балансувальні клапани — обладнання, яке дозволяє кожній квартирі отримувати необхідну їй кількість теплоносія. Балансування системи опалення забезпечує відсутність перегріву або недогріву окремих квартир і економію теплової енергії до 10%. На кожному радіаторі встановлені радіаторні терморегулятори — обладнання, яке дає можливість встановити в кожній окремій кімнаті індивідуальну температуру. Температура в приміщенні буде підтримуватися автоматично на заданому рівні, створюючи максимальний комфорт в кожній кімнаті. Крім цього, використання радіаторних терморегуляторів знижує витрати на опалення до 20% за рахунок використання теплоти від зовнішніх джерел тепла: сонця, під час зміни температури повітря на вулиці, теплопритоки від побутових приладів, тепло від людей, що знаходяться в кімнаті.

Компанія Danfoss — світовий лідер в розробці і виробництві регулюючого обладнання для систем опалення. Більше 80-ти років компанія займається вдосконаленням технологій енергозбереження і створенням комфорту для споживачів. Саме завдяки використанню таких технологій ми підвищуємо енергоефективність будинку і забезпечуємо температурний комфорт Вашого проживання в ньому.

Оздоблення місць загального користування:
Ліфтовий хол на 1 поверсі — стіни і підлога — керамічна плитка;
Ліфтової хол на сходових клітинах — бетонний: Коридор і сходові клітки: стіни — пофарбовані водоемульсійною фарбою, підлога — бетонна.

Ліфти — фірми «Євроформат»

Інженерне обладнання:
— Система опалення — централізована з поквартирною розведенням;
— Опалювальні прилади — радіатори сталеві;
— Електропроводка — мідний дріт;

У ЖК «Козацький» будуть встановлені поквартирні лічильники:
— Електролічильник;
— Лічильник гарячої води;
— Лічильник холодної води.
Передбачено місце для установки квартирного теплового лічильника.

Загальнобудинкові лічильники:
— Лічильник обліку електроенергії;
— Лічильник холодної води,
— Лічильник обліку тепла.

Благоустрій території:
Зовнішнє освітлення — світильники на опорах;
Проїзди і тротуари — асфальтобетон;
Озеленення території, дитячі та спортивні майданчики. На першому поверсі комплексу будуть спроектовані офісні приміщення, на останніх поверхах заплановані художні майстерні.