вул. Гарматна, 38 (044) 384-21-81

Новобудови Солом’янського району: унікальний об’єкт в унікальному місці.

Слова «комфорт» і «Солом’янський район» давно і міцно асоціюються один з одним у жителів столиці: розвинена інфраструктура і транспортні розв’язки, наявність безлічі шкіл, дитячих садів і університетів, які чергуються з безліччю парків — все це не можна залишити без уваги.

Кращі якості, які є у даного місця розташування, ввібрав в себе новий житловий комплекс «Козацький» на вулиці Гарматна 38 — новітній цегляний будинок змінної поверховості (16-18 поверхів).

Ми використовували найсучасніші технології і матеріали при будівництві комплексу: буро-ін’єкційні 16 метрові палі, системи теплоізоляції фасаду Baumit, збалансовані системи терморегуляції Danfoss і керамічна цегла — необхідні фактори для відповідності українським і європейським технічним нормам ETAG 004.

Архітектура будівлі гармонійно вписалася в море зелених насаджень навколо, а планування були продумані затишно і практично.

Нерухомість на Відрадному: звідки стільки «плюсів».

Зручність розміщення ЖК «Козацький» не викликає сумніву, тому як станції метро «Політехнічний інститут», «Берестейська» та «Шулявська» знаходяться в рівній віддаленості від місця Вашого майбутнього проживання, так що час в дорозі не перевищить десяти хвилин.

Крім вищезазначених дитячих садків і шкіл, в тих же десяти хвилинах шляху є ряд престижних вищих навчальних закладів — Київський політехнічний інститут, Національний авіаційний університет та Київський національний економічний університет. Зовсім поруч для Вашого дозвілля знаходяться ТЦ «Більшовик» і ТЦ «Мармелад» разом зі спортивним комплексом «Sportlife». Якщо ж Вам більше до душі відпочинок на природі — з Ваших вікон видно парк «Орлятко» з його смарагдовими озерами.

Одним з принципів створення наших житлових комплексів є не тільки вибір місця з найрозвиненішою інфраструктурою, а й створення своєї власної — не стала винятком і ця новобудова на Відрадному:

— Місткий паркінг під охороною
— Обладнані дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку
— Комерційна нерухомість для банків, аптек та магазинів
— Зовнішнє освітлення комплексу

Ми зробили все, щоб Ви змогли придбати квартиру в Києві, яка поєднуватиме в собі комфорт, близькість до природи і центральне розташування в місті без будь-яких компромісів.